Контактирајте не

Ningbo TSY Авто технологија копродукции, Ltd

адреса

No.45,578 Алејата TianTong Јужна Road,

Yinzhou округ, Ningbo Сити, Жеџијанг

Е-пошта

 

top5@tsyauto.com

 

телефон

Тел: 86-574-89018952 / 89018950

Mobile : 13454704253

Факс: 86-574-89018953

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !